Apie mus


   Įmonė įkurta 2005 metais darbui IT sektoriuje. Aukštos kvalifikacijos savo srities profesionalai randa atsakymus į delikačius programinės įrangos eksploatacijos niuansus. Šiuolaikiniame pasaulyje susiduriama su sudėtingais IT technologijų saugumo iššūkiais todėl ieškome būdų kaip išvengti problemų,  jei reikia suteikiame pagalbą. Dirbame su kompiuterių  kenkėjų atmainomis kada reikalingas kruopštus darbas atkuriant sistemos veikimą ir negalima prarasti turinio dėl brangios bei svarbios informacijos, taip pat  programinės įrangos.
 
  Dažnai sutrinka operacinių sistemų ir papildomų aplikacijų darbas, tad savo arsenale turime gebėjimų atstatyti kompiuterių normalų funkcionavimą. Klientų patogumui reaguojame greitai, suprantame kad darbo vietos prastovos laikas yra brangus.
 
  Gedimai pasitaiko aparatiniame lygmenyje, ir čia turime kuo padėti. Taikome įvairias diagnostikas, nustatome kompiuterių komponentų gedimus su galimybe suremontuoti arba pakeisti. Suteikiame garantiją.
 
  Laiko skiriame duomenų laikmenų saugumo sričiai. Galime pasiūlyti įvairius sprendimus užtikrinančius informacijos išsaugojimą sugedus įrenginiui.
 


 
Kompiuterių remonto servisas

 


 
 
 

Interneto puslapis, interneto svetainės, svetainių kūrimas, web dizainas, puslapių kūrimas