Apie mus

IĮ KOMBITAS kompiuterių remonto įmonė įsikūrusi Tauragėje. Manome, kad klientų patirtis yra svarbiausias mūsų verslo aspektas. Suprantama ir paprasta, mes esame čia dėl JŪSŲ. Reikia remonto? Turite klausimų? Mūsų patyrę technikai yra pasirengę padėti.

Kodėl verta rinktis mus?

Jei ieškote patikimo ir profesionalaus kompiuterių remonto Tauragėje, mes esame tinkamas pasirinkimas. Mes esame įmonė, kuri nuo 2005 metų teikia aukščiausio lygio technologines paslaugas. Mums patinka technologijos ir mes mokame jas naudoti jūsų naudai.

Kodėl verta pasitikėti mūsų kompiuterių specialistais?

Mes turime didelę patirtį ir žinias kompiuterių srityje. Mes galime išspręsti bet kokią jūsų problemą - nuo virusų šalinimo iki duomenų atkūrimo ir elektronikos komponentų remonto. Mes taip pat suprantame, kad jūsų kompiuteris yra brangi investicija ir kad jūsų duomenys yra svarbūs. Todėl mes dirbame atsakingai ir efektyviai, užtikrindami jūsų įrenginio saugumą ir veikimą.

Kaip mes galime padėti jums?

Jei turite kokių nors problemų su savo kompiuteriu ar norite pagerinti jo darbą, susisiekite su mumis. Mes patikrinsime jūsų įrenginį ir atliksime reikiamus darbus greitai ir kokybiškai. Jei kurioje nors kompiuterių taisykloje jums pasakyta, kad kompiuteris yra nepataisomas, neskubėkite spręsti galutinai. Atneškite jį pas mus, nes esame tikri, kad galime jį suremontuoti.

Nesivaržykite ir kreipkitės į mus dabar!

Mes laukiame jūsų užklausos telefonu arba el.paštu. Mes padarysime viską, kad jus patenkintume ir padėtume išnaudoti savo kompiuterio galimybes. Kompiuterių remontas yra mūsų specialybė - pasitikėkite mumis!

klientas
Sunku rasti gerą kompiuterių specialistą, tačiau būkite tikri, kompiuterių remonto meistras, nepaprastas. Jis man pasiūlė neatidėliotiną techninę pagalbą, kai man to labai reikėjo. Aš amžinai būsiu dėkinga ir ne tik vėl jomis pasinaudosiu, bet ir rekomenduosiu, geriausias iš geriausių mieste.
Simona Pilkytė
klientas2
Šie vaikinai išprotėję. Tiesiog nepastebėjau, nes vienas iš mano kabelių iškepė ir jie paleido kompą mažiau nei per minutę. Aš tikrai grįšiu ir taip pat rekomenduosiu tai padaryti ir kitiems.
Tomas Simačka
klientas3
Kompiuterių remonto meistras išsaugojo nemažai mano elektronikos, įrenginių iš į vandenį įkritusio ir sugadinto kompiutero. Jie yra labai profesionalūs ir naudingi. Nuolat informavo mane per visą kompiuterio taisymo procesą ir esu labai dėkingas už tai, sunkus darbas.
Mantas Grišiūnas

Paslaugos

Taisome kompiuterių elektroninius komponentus, korpusų, klaviatūrų defektus, taip pat sprendžiame pastovios atminties (HDD) problemas, keičiame monitorių matricas (ekranus) ir t.t.
Kompiuterio remonto eigoje informuojame klientus apie darbų eigą, kainų prognozes, dalių keitimo klausimais ir kita.
Windows, iOS ir kitų operacinių sistemų diegimas, taisymas, programų (pasirinktinai) diegimas, konfigūravimo darbai, atnaujinimai, tvarkyklių priderinimas ir dar daug daug visko.
Būna skubių atvejų, tuomet su klientais deriname darbų atlikimo laiką. Iš anksto nustatyti terminai leidžia optimizuoti darbus.
Kenkėjiškų programų valymas, antivirusinių programų diegimas, iššokančių langų šalinimas, sulėtiejusio kompiuterio priežąsčių šalinimas, ir kiti sprendimai.
Kai kuriais atvejais atsiradusias problemas galima išspręsti nenešant kompiuterio mums, tiesiog paskambinkit ir mes padėsime.

Naudinga

Komfortui February 2015
kompiuterio greitis
Jeigu senesnis kompiuteris, pakeiskit ankstesnės technologijos kietą diską (HDD) į SSD, kompiuteris atgys neatpažystamai ir prisikels naujam gyvenimui.
Svarbu February 2015
kompiuterio profilaktika
Laikui bėgant kompiuteris "prisivalgo" dulkių, kad išvengti perkaitimo ir rimtų gedimų rekėtų išsivalyti. Tik to nedarykite patys. Aušinimui veikiant efektyviau procesoriaus (CPU) greitis didesnis.
Saugumui February 2015
saugumas
Naudojantis internetu ar diegiant nežinomas programas lengva "gauti dovanų" - kenkėjiškų programų. Gali atsirasti daugybė problemų, nuo kompiuterio veikimo sulėtėjimo iki duomenų nutekinimo.
Spartai February 2015
kompiuterio našumas
Įpatingai svarbu tiems kas žąvisi žaidimais. Pritrūkus atminties programos striginės, tas pats - naudojantis internetu - puslapiai krausis ilgiau. Tai galioja senesniems kompiuteriams.
SutaupykitFebruary 2015
kompiuterio patikimam veikimui
Išjunkite kompiuterį bent kartą per dieną, kad pataisytų savo sistemas. Toks paprastas dalykas sutaupys pinigų nes kompiuteris mažiau gadinsis ir nereikės nešti meistrams.
Ramybei February 2015
duomenų saugumas
Patirtis rodo kad duomenis laikyti kompiuteryje rizikinga, dažnai prarandami. Naudokite išorines laikmenas, taip bus ramu dėl savo turto. Dar geriau, duomenis laikykite keliose laikmenose.
Dėmesio February 2015
apsauga nuo virusų
Pasitaiko kad lėtai kraunasi Windows. Dažna priežąstis nemokamos antivirusinės programos. Reklamos sumetimais prideda abejotinų funkcijų ir naudoja daug resursų. Reikėtų pasirnkti ką diegti.
Gal geriauFebruary 2015
saugi kompiuterio eksploatacija
Mažos problemos beveik visada tampa didelėmis. Tinkama kompiuterio priežiūra ir reguliarūs patikrinimai su ekspertu yra svarbūs gerai sveikatai ir piniginei. Lauksime jūsų apsilankant!

Kontaktai

Įėjimas nuo devynaukščio pusės(Dariaus ir Girėno 38, prie autobusų stoties). Namas: Gedimino 6.
+370 615 72682
+370 446 72470